İç ve Dış Mekan Reklam Ürünleri

Roll Up Banner Stand
Roll Up Banner Stand 470,00 ₺ + KDV
Örümcek Stand
Örümcek Stand 3.449,00 ₺ + KDV
Foreks Baskı
Foreks Baskı 20,00 ₺ + KDV
Branda Baskı
Branda Baskı 0,00 ₺ + KDV
Dönkart
Dönkart 35,00 ₺ + KDV
Billboard Baskı
Billboard Baskı 65,00 ₺ + KDV
Raket Baskı
Raket Baskı 45,00 ₺ + KDV
X Banner
X Banner 65,00 ₺ + KDV
Wobbler
Wobbler 290,00 ₺ + KDV

İç ve Dış Mekan Reklam Ürünleri

İç ve Dış Mekân Reklam Ürünleri

 

Reklam, hedef kitleyi bir ürüne ve/veya hizmete gönüllü olarak yönlendirmek, o ürün ya da hizmet hakkında olumlu tutum ve davranış oluşturarak marka bilinirliliği sağlamak aynı zamanda satış hacmini arttırmak amacıyla yapılan çalışmalardır. 

 

Reklam pazarlamanın bileşenlerindendir ve kurum ile potansiyel müşteri arasında satışa giden yoldaki iletişim köprüsüdür. Bir ürünün satışı, reklamının başarısı ile doğru orantılıdır. Başarılı bir reklam için, içeriğin özgün olması başka bir yerden kopyalanmaması gerekmektedir. İnsanlarda ilgi uyandıran yaratıcı ve özgün reklamlar akılda kalıcı olmaktadır ve bilinçaltında yer ederek marka bilinirliliği sağlanmış olacaktır. 

 

İç ve dış mekan reklam ürünleri, amaca, sektöre, üreticiye, hedef pazara vb. birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Reklam ürünleri bazen geleneksel; afiş, broşür, branda, el ilanı, katalog, dönkart, display gibi basılı malzemeler olurken bazen de dijital; banner, sosyal medya reklamları vb. yeni nesil reklamlar olabilmektedir. 

 

Ürün, marka ve hedef kitle analizini yaptıktan sonra kullanacağınız reklam malzemesini belirleyerek tasarımı oluşturabilir, online matbaa 1001 Baskı grafik ekibi ile çalışmanızı paylaşarak basım sürecini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.