Tablo ve Manzaralar

 

Çeşitli güzellikleri ve eşsiz manzaraları duvarlarınıza taşıyarak evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katmak istiyorsanız, kolay uygulanabilir ve iz bırakmayan bir özelliğe sahip Manyetix potserlerine yaşam alanlarınızda yer verebilirsiniz. Manyetix manzara posterleri mekanın havasını değiştirecek ve mekanınıza şıklık katacak detaylardan olacak.

Manyetix manzara posterlerini tutkal ya da çift taraflı bant vb. yapıştırıcı bir malzeme kullanmadan iç mekanda düz ve kuru olan her yüzeye uygulayabilirsiniz. Tutkalsız tutunabilen manyetik kağıt uygulaması oldukça kolaydır ve çıkarmak istediğinizde de yine saniyeler içinde iz bırakmadan pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. 

Manyetik folyo tablo ve manzara posterleri hakkında daha fazla bilgi almak için 1001 Baskı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajları ile manyetik kağıt siparişinizi vakit kaybetmeden oluşturabilirsiniz.

 

Manyetix yapıştırıcı gerektirmez, duvar, cam, mermer, metal, mdf, alçıpan, plastik gibi tüm tüz yüzeylere mıknatıs gibi tutunur.

Kolayca çıkar, uygulanan alanda iz bırakmaz.

İç mekan kullanımları için uygundur.

Su, Islak mendil ya da ıslak bez ile temas ettirilmemelidir. 

Temizleme/silme işlemi ürün ile birlikte gönderilen manyetik bez veya kuru yünlü bir bez ile yapılmalıdır.

Manyetix tutkalsız tutunma özelliğinden ötürü, tozu çekebilmekte ve ürün kenarlarında toz biriktirebilmektedir, bu nedenle ürün paketinin içerisinde göndermiş olduğumuz manyetix bez ile tozu alınmalıdır. 

Manyetix’i sıklıkla söküp çıkarmak ürünün tutunma özelliğinin kaybolmasına sebep olabilir. 8-10 sökümden sonra tutunma özelliği zayıflayabilir.

Dış mekanda rüzgar, yağmur vb etkenler olduğundan dış mekanda kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Silme işlemi Manyetik bez ile yapıldığı sürece tutunma özelliği kendini yeniler ve ürün uzun süre kullanılabilir. 

Manyetix bir kuka içinde gönderilmektedir. Kukanın içinde Manyetix ile birlikte kullanma kılavuzu ve manyetik bez bulunmaktadır.