Kısaca Manyetix®;

Tutkalsız olarak aynı bir mıknatıs gibi tüm düz yüzeylere tutunmayı sağlayan özel bir reklam folyosudur. 

“Kolayca Tutunur, İz Bırakmadan Sökülür.” 

 

Manyetix Nedir?

 

Manyetix, herhangi bir yapıştırıcı malzemeye ihtiyaç duymadan (cam, mermer, duvar, mdf, metal, alçıpan vb.) düz yüzeylere mıknatıs gibi tutunan, yüksek çözünürlüklü baskıya uygun, tutkalsız iç mekan reklam folyosudur. 

Manyetix, uygulama alanında sıvama/yapıştırma işleri gerektirmez. Dolayısıyla Manyetix uygulamalarında bir ustaya ihtiyaç yoktur. Herkes tarafından kolayca uygulanabilen bir üründür.

Manyetix tersten yapıştırılabilir ve çift taraflı baskı yapılabilir bir üründür. Tersten yapıştırılma özelliği sayesinde camlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Manyetix çift yönlü tutundurma özelliğine sahip manyetik kağıttır böylelikle her iki yüzeyi de kullanılabilmektedir.

Manyetik folyo tekrar ve tekrar kullanılabilir özellikte bir üründür. Manyetix'i uygulama yaptığınız alandan söküp tekrar başka bir alanda kullanabilirsiniz. Mıknatıslı kağıt Manyetix, çıkarıldığı alanda asla iz bırakmaz ve zarar vermez. Sökme işlemi ise saniyeler içinde gerçekleşir.

 

Manyetix Kullanım Alanları

 

Manyetix, iç mekanlarda düz yüzeylere uygulanabilme koşulu ile ihtiyaca göre istenilen her şekilde kullanılabilecek bir üründür. İç mekan reklam ve tanıtım ürünlerinde, dilerseniz dekoratif bir nesne olarak, mağaza vitrin camlarında, fuar stantlarında, zamanın yeterli olmadığı kısa süreli etkinlik ve toplantılarda kullanılabilmektedir.