Etiket

Etiket Ürünleri Hakkında

 

Kurumsal kimlik ve müşterilerin bilinçaltında yer etmek için kullanılan her detay çok önemlidir. Küçük görülen detaylar bazen hedef kitleye firma hakkında birtakım mesajlar vererek satış potansiyelini etkileyen ve markaya değer katan ürünler olabilmektedir.

 

Etiketler, özel ihtiyaca uygun olarak teknolojiden gıdaya, tekstilden mobilyaya çeşitli iş alanlarda kullanılan, bazen marka bilinirliliği için reklam amaçlı tercih edilen, bazen de üzerinde ürün bilgilerinin yer aldığı tanıtıcı malzemelerdir. Örneğin; bazı elektronik eşyalarda ürünün kullanımı ile ilgili şematik bilgi tablosunun yer aldığı etiketler yer almaktadır. Bazı eşyalarda ise marka bilinirliliği oluşturmak için sadece marka adının olduğu etiketler vardır.

 

Etiketlerin hammaddesi kullanılacak alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; asansör etiketleri dayanıklı ve sert bir malzeme ile yapılırken, damla etiketler ise poliüretan esaslı bir malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

 

İhtiyacınız olan etiket ürünlerine kaliteli baskı güvencesi ile yeni nesil online matbaa 1001 Baskı’dan sipariş vererek sahip olabilirsiniz.