İslami ve Dini Tablolar

 

Manyetix, iç mekanlarda düz ve kuru olan yüzeylere tutkalsız olarak mıknatıs gibi tutunabilen bir üründür. Ustalık gerektirmeden saniyeler içinde uygulanır ve uygulanan yüzeyde iz bırakmadan sökülür. Manyetix tasarımları çok çeşitlidir ve ihtiyaca yönelik hazırlanabilmektedir. Manyetix’i işiniz için kullanabileceğiniz gibi yaşam alanlarınızda dekorasyon ürünü olarak da tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon ürünü olarak kullanımlarda manyetik folyo çeşitli alternatifler sunuyor. İslami ve dini poster tasarımları da bunlardan yalnızca biridir. Yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz, uygulanan yüzeyde iz bırakmayan güzel tasarımları kendi kendine yapışan kağıt Manyetix ile duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

Manyetix islami ve dini posterleri iç mekanda düz ve kuru olmak koşulu ile istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Manyetix posterlerini yapıştırmanız gerekmez çünkü Manyetix posterleri manyetik kağıt özelliğindedir ve yüzeye tıpkı bir mıknatıs gibi tutunur. Uygulaması oldukça kolay bir ürün olan Manyetix söküldüğünde ise iz bırakmaz çünkü arkasında bir yapıştırıcı bulunmamaktadır. Manyetix islami-dini posterlerini duvar, cam, alçıpan, mermer vb. düz ve kuru olan her yüzeyde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Manyetix islami ve dini posterler hakkında daha fazla bilgi almak için 1001 Baskı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajları ile manyetik kağıt siparişinizi vakit kaybetmeden oluşturabilirsiniz.

 

  • Manyetix yapıştırıcı gerektirmez, duvar, cam, mermer, metal, mdf, alçıpan, plastik gibi tüm tüz yüzeylere mıknatıs gibi tutunur.
  • Kolayca çıkar, uygulanan alanda iz bırakmaz.
  • İç mekan kullanımları için uygundur.
  • Su, Islak mendil ya da ıslak bez ile temas ettirilmemelidir. 
  • Temizleme/silme işlemi ürün ile birlikte gönderilen manyetik bez veya kuru yünlü bir bez ile yapılmalıdır.
  • Manyetix tutkalsız tutunma özelliğinden ötürü, tozu çekebilmekte ve ürün kenarlarında toz biriktirebilmektedir, bu nedenle ürün paketinin içerisinde göndermiş olduğumuz manyetix bez ile tozu alınmalıdır. 
  • Manyetix’i sıklıkla söküp çıkarmak ürünün tutunma özelliğinin kaybolmasına sebep olabilir. 8-10 sökümden sonra tutunma özelliği zayıflayabilir.
  • Dış mekanda rüzgar, yağmur vb etkenler olduğundan dış mekanda kullanımı tavsiye edilmemektedir.
  • Silme işlemi Manyetik bez ile yapıldığı sürece tutunma özelliği kendini yeniler ve ürün uzun süre kullanılabilir. 
  • Manyetix bir kuka içinde gönderilmektedir. Kukanın içinde Manyetix ile birlikte kullanma kılavuzu ve manyetik bez bulunmaktadır.