Çocuk Odası Dekorasyon

Çocuk Odası Dekorasyon

Manyetix, tutkal, çift taraflı bant vb. bir yapıştırıcı olmadan, kendiliğinden uygulanacak alana tıpkı bir mıknatıs gibi tutunabilen bir manyetik kağıttır. Duvar, cam, mdf, mermer, metal, alçıpan vb. düz olan her yüzeye rahatlıkla tutunabilen manyetik folyo Manyetix, iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hız, maliyet ve kullanım açısından avantaj sağlayan Manyetix, ev, iş yeri, mağaza, okul vb. birçok alanda kullanılabilmektedir. Manyetix’in kullanıldığı alanlardan birisi de çocuk odası dekorasyonudur.

Çocuk odalarında neşeli duvarlar yaratmak istiyorsanız duvarlardaki boş alanlara Manyetix çocuk odası dekorasyon ürünleri ile biraz hareket katabilirsiniz. Sevimli hayvan tasarımlı posterler, boy cetvelleri, parçalı ürünler ve çocukların çok seveceği daha birçok tasarım ile çocuk odası duvarlarını renklendirebilirsiniz.

Manyetix çocuk odası dekorasyon ürünlerini kuru ve düz zeminlere uygulayabilirsiniz. Uygulama esnasında herhangi bir yapıştırıcı malzemeye ihtiyacınız yoktur çünkü Manyetix, manyetik kağıt özelliğindedir ve yüzeye tıpkı mıknatıs gibi tutunur. Manyetix posterler çevre dostu ürünlerdir ve sağlığa zararlı kimyasal içermemektedir. Manyetix posterlerini çocuk odası dekorasyonlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

  1. Manyetix Yapıştırıcı gerektirmez, duvar, cam, mermer, metal, mdf, alçıpan, plastik gibi tüm tüz yüzeylere mıknatıs gibi tutunur.
  2. Kolayca çıkar, uygulanan alanda iz bırakmaz.
  3. İç mekan kullanımları için uygundur.
  4. Su, Islak mendil ya da ıslak bez ile temas ettirilmemelidir.
  5. Temizleme/silme işlemi ürün ile birlikte gönderilen manyetik bez veya kuru yünlü bir bez ile yapılmalıdır.
  6. Manyetix tutkalsız tutunma özelliğinden ötürü, tozu çekebilmekte ve ürün kenarlarında toz biriktirebilmektedir, bu nedenle ürün paketinin içerisinde göndermiş olduğumuz manyetix bez ile tozu alınmalıdır.
  7. Manyetix’i sıklıkla söküp çıkarmak ürünün tutunma özelliğinin kaybolmasına sebep olabilir. 8-10 sökümden sonra tutunma özelliği zayıflayabilir.
  8. Dış mekanda rüzgar, yağmur vb etkenler olduğundan dış mekanda kullanımı tavsiye edilmemektedir.
  9. Silme işlemi Manyetik bez ile yapıldığı sürece tutunma özelliği kendini yeniler ve ürün uzun süre kullanılabilir.
  10. Manyetix bir kuka içinde gönderilmektedir. Kukanın içinde Manyetix ile birlikte kullanma kılavuzu ve manyetik bez bulunmaktadır.