Haritalar

 

Manyetix, yapıştırıcı malzeme olmadan manyetik tutunabilme özelliğine sahip bir üründür. Duvar, cam, metal, alçıpan vb. düz ve kuru olan her yüzeye pratik bir şekilde tutunur ve uygulandığı alana zarar vermez. Manyetix’i ihtiyacınız doğrultusunda farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. İş yerlerinde personel bilgilendirme afişleri olarak kullanabileceğiniz manyetik kâğıtları, yaşam alanlarınızda ise dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. 

Yaşam alanlarını kişiselleştirmek ve yaşam alanlarına renk katmak isteyenler için Manyetix, herkese hitap edebilecek alternatif tasarımlar sunuyor. Farklı tasarımlara sahip Manyetix posterleri ile duvarlarınıza hareket katarak dekorasyonunuzda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Manzara fotoğrafları, tarihe yön veren önemli kişilerin posterleri, sanatsal tablolar vb. daha birçok tasarım ile duvarlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Duvarlarınızı süsleyecek ve duvarlarınıza karakter kazandıracak tasarımlardan biri de Manyetix harita ürünleri.

Manyetix haritaları evde, iş yerlerinde, okullarda kısacası görmek istediğiniz tüm iç mekan alanlarda kullanabilirsiniz. Manyetix haritalar yapıştırıcı olmadan yüzeye manyetik tutunur ve uygulandığı alana zarar vermez. Kolaylıkla uygulanabilen Manyetix haritalar yine kolay bir şekilde tutunduğu yerden ayrılır ve yüzeyde iz bırakmaz. 

Manyetix harita ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 1001 Baskı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajları ile siparişinizi birkaç adımda vakit kaybetmeden oluşturabilirsiniz. 

 

  • Manyetix yapıştırıcı gerektirmez, duvar, cam, mermer, metal, mdf, alçıpan, plastik gibi tüm tüz yüzeylere mıknatıs gibi tutunur.
  • Kolayca çıkar, uygulanan alanda iz bırakmaz.
  • İç mekan kullanımları için uygundur.
  • Su, Islak mendil ya da ıslak bez ile temas ettirilmemelidir. 
  • Temizleme/silme işlemi ürün ile birlikte gönderilen manyetik bez veya kuru yünlü bir bez ile yapılmalıdır.
  • Manyetix tutkalsız tutunma özelliğinden ötürü, tozu çekebilmekte ve ürün kenarlarında toz biriktirebilmektedir, bu nedenle ürün paketinin içerisinde göndermiş olduğumuz manyetix bez ile tozu alınmalıdır. 
  • Manyetix’i sıklıkla söküp çıkarmak ürünün tutunma özelliğinin kaybolmasına sebep olabilir. 8-10 sökümden sonra tutunma özelliği zayıflayabilir.
  • Dış mekanda rüzgar, yağmur vb etkenler olduğundan dış mekanda kullanımı tavsiye edilmemektedir.
  • Silme işlemi Manyetik bez ile yapıldığı sürece tutunma özelliği kendini yeniler ve ürün uzun süre kullanılabilir. 
  • Manyetix bir kuka içinde gönderilmektedir. Kukanın içinde Manyetix ile birlikte kullanma kılavuzu ve manyetik bez bulunmaktadır.