Kargo ve Taşıma Bilgileri


1001Baskı.com'da tüm ürünlerde Türkiye geneli Kargo/Teslimat ücreti herhangi bir ALT/ÜST limit olmaksızın 1001Baskı'ya aittir.

Sipariş esnasında gördüğünüz rakamın dışında ekstra bir Teslimat/Kargo ücreti ödemezsiniz. 

 

1001Baskı aktif olarak Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo ve Ege Ulaşım şirketli ile anlaşmalıdır. İstanbul içi bazı bölgelerde 1001Baskı doğrudan kendi ekipleri ile teslimat yapabilmektedir. 1001Baskı gerekli gördüğü hallerde diğer kargo ve taşıma firmaları ile de çalışabilmektedir. 

 

Kargo gönderdim seçeneği siparişin hacmi, miktarı ve siparişin teslimat bölgesine göre değişmektedir. Örneğin Hakkari'den gelen bir Kartvizit Ptt Kargo ile Antalya'dan sipariş edilen örümcek stant Ege Ulaşım ile gönderilmektedir. 

 

Kargo teslimat seçeneği ücretsiz olduğundan sipariş esnasında kargo seçimi yapılamamaktadır. 

 

Siparişinizin hangi kargo ile gönderildiği bilgisi siparişinizin kargo firmasına teslim edildiği gün mail/sms olarak tarafınıza bildirilmektedir. 

 

Hatalı, Eksik, Hasar Görmüş Ürünler Hakkında 

Eğer ürünlerinizin hatalı basıldığını veya hasarlı/eksik olduğunu düşünüyorsanız kargoyu teslim aldıktan sonra ilgili ürünlerin resimlerini çekip sipariş numaranız ile birlikte müşteri temsilcilerimize mail yada whatsapp yolu ile göndermeniz halinde ivedi bir çözüm üretileceğinden hiç şüpheniz olmasın. 

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.